Домівка THINGS TO KNOW BEFORE YOU BUY

Домівка Things To Know Before You Buy

Домівка Things To Know Before You Buy

Blog Article

З перших днів повномасштабного вторгнення українці почали спільно працювати для того, щоб допомагати один одному й надавати допомогу тим, кому це найбільше потрібно.

Маріанна Білик: Є кілька акцентів, але немає якогось сталого бачення однієї "Домівки", що вона має бути саме такою всюди. Адже потреби громад та людей є різними.

Так, на офіційному сайті «Житло-Інвест» зазначено, що під оренду з викупом пропонуються квартири в таких ЖК:

Маріанна Білик: Ви можете звернутися на гарячу лінію та запропонувати будь-які інші послуги.

У будинках можна проживати безкоштовно від одного місяця до року (з можливістю продовжити строк), але мешканці поселення платять за використану електроенергію, вивіз сміття та асенізацію.

Квартири, які пропонуються в оренду, є комунальною власністю територіальної громади Києва та перебувають на балансі КП «Фінансова компанія «Житло-інвест».

Домівка забезпечує захищений простір, наприклад кімнати, де можна виконувати домашню діяльність — спати, готувати та приймати їжу, виконувати гігієнічні процедури, а також працювати та проводити дозвілля, типовими прикладами є віддалена робота, навчання та ігри.

Якщо в родині є діти, суми збільшуються в рази. Також це про стабільність. Коли є домівка, хоч і тимчасова, можна розв’язувати інші питання — такі як навчання чи пошук роботи.

Фінляндія — остання країна в Європі, де є професійні золотошукачі. В Інарі знаходиться єдиний у світі музей відмивання золота.

Фонд складається з державного, комунального та приватного житла, яке було передано в користування державі.

Взяти участь у програмі “Домівка+” можуть учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи та інші громадяни, які перебувають на квартирному обліку в місті Києві.

Проте, незважаючи click here на усі труднощі, ми продовжуємо поєднювати основну діяльність Домівки з порятунком постраждалих від війни.

Лапландія — це назва не країни, а культурного регіону в північній частині Європи. Вона охоплює приблизно третину загальної площі Фінляндії, північ Швеції, Норвегії та частину Кольського півострова Росії.

Деякі з цих тварин ніколи не зможуть повернутися в дику природу через жорстокі дії скоєні над ними, але ми докладаємо всіх можливих зусиль, аби створити для них комфортні умови для їх подальшого життя.

Report this page